Elastyczność, oszczędność i kompatybilność to słowa kluczowe w transporcie oraz magazynowaniu. Nie mniej ważne jest także odpowiednie zabezpieczenie przewożonych produktów. W co w takim razie pakować produkty, aby transport ich nie uszkodził, nie wpłynął na ich jakość oraz generował oszczędności? Rozwiązaniem jest pojemnik Big Box.
Solidne, pojemne i wytrzymałe pojemniki Bix Box
W transporcie oraz magazynowaniu niezwykle ważne jest odpowiednie zabezpieczenie produktów, które zapewnić mogą tylko solidne i mocne pojemniki. Z tego względu skrzyniopalety Bix Box wykonane zostały z wyjątkowo wytrzymałego i mocnego tworzywa sztucznego o wysokiej gęstości. Pojemniki z powodzeniem można ustawiać jedne na drugim, nawet wraz z pokrywą, co jeszcze lepiej zabezpiecza produkty. Bardzo łatwo również utrzymać je w czystości, ponieważ tworzywo jest gładkie. Zostały zaprojektowane właśnie z myślą o ładunkach wielkogabarytowych, więc ich ładowność zarówno statyczna jak i dynamiczna jest bardzo duża.
Gdzie mają zastosowanie skrzyniopalety Bix Box?
Z powodzeniem służą bardzo wielu branżom. Bardzo dobrze odnajdują się w przemyśle spożywczym, przetwórstwie, rolnictwie, branży mięsnej i wielu innych. Pojemnik łatwo myć i suszyć, nie absorbuje wilgoci i wody, a to sprawia, że świeże produkty takie jak miękkie owoce, warzywa czy mięso są bardzo dobrze zabezpieczone przed wilgocią, która może prowadzić do rozwoju grzybów i pleśni, a tym samym generować straty. Z pojemnikiem Bix Box bardzo łatwo także magazynować i transportować śmieci i produkty uboczne powstałe w różnego rodzaju zakładach przetwórczych. Mogą także służyć wielu innym celom.
Kompatybilny i elastyczny transport
Pojemnik Big Box zaprojektowany i wytworzony został z myślą o ergonomii podczas procesów logistycznych takich jak magazynowanie i transport wielkogabarytowy. Posiada więc standardowe wymiary, co czyni go kompatybilnym z innymi pojemnikami o znormalizowanych wymiarach oraz wszystkimi wózkami widłowymi. Aby zapewnić płynność i oszczędność, pojemniki można ustawiać jedne na drugich, ale także w transporcie powrotnym składać je do mniejszych rozmiarów. Dzięki temu wszystkie procesy logistyczne odbywają się znacznie sprawniej oraz są bardziej ekonomiczne.